Hakkımızda

  • cmak

  • CMAK Vinç Sistemleri,

    1977 yılından beri yüksek kaliteli elektrik  vinç bileşenleri konusunda uzmanlaşmış, müşteri memnuyetini esas alan ve kaliteden ödün vermeyen, mühendislik ve  makina imalat firmasıdır. Turkiye’nin en modern ve yeni vinç makina, komponent ve sistem üretim tesislerine sahip CMAK, çözüm ortakları ile yüksek kalite ve teknolojik ürünlerini uygun fiyata Türkiye ve dünyadaki bir çok muhtelif vinç müşterisine ulaşmaktadır. CMAK, müşterilerine sadece dünyanın lider teknolojisiyle üretilmiş vinç sistemlerinin çok ötesinde gelenekleri, etik değerleri ve mühendisliği ile sürekli olaraklı hizmet vermektedir.

  • CMAK vinç sistemleri, tamamı ile FEM, TSE ve DIN standardlarına uygun dizayn ve imalata; CE güvenlik normlarına uygun ürünlere; ISO 9001 kalite yönetim sistemine ve TURQUM imalat kalite sistemine sahiptir.

  • CMAK ailesi olarak ,  müşteri memnuniyeti esaslı iş anlayışımız, sisteminizin en ufak detaylarına kadar ilgilenecek satış sonrası desteğimiz, çözüm ortaklarımız ve müşterilerimize dayanıklı ve kaliteli standard ürünlerimiz ile müşterilerimize hizmet veriyoruz.